Search

O nas

 Radość to zachowanie witalności na wiele, wiele lat.


Pomysł na nowy sposób życia narodził się w Skandynawii, gdzie ludzie żyją blisko natury. Teraz ogarnia on cały świat.

Kierując się pragnieniem zmiany i wizją wykorzystania  sił natury, w celu zapewnienia większej witalności ludziom, dwóch założycieli New Nordic, postawiło sobie za cel tworzenie innowacyjnych i o wiele bardziej efektywnych, naturalnych produktów.

Od momentu powstania, przez kolejnych 20 lat, New Nordic koncentruje się na innowacyjnych produktach, które do dziś stanowią podstawę strategii firmy. Czerpiemy wiedzę
i korzystamy z doświadczeń kultury lokalnej, jak również kultur z najodleglejszych zakątków świata. New Nordic koncentruje się na naturalnych produktach, posiadających poparte naukowo właściwości, których działanie zwiększa witalność. Firma wspiera  aktywny trybu życia, nawet w podeszłym wieku. Ciągle pracujemy nad ulepszaniem naszych produktów, które poddajemy analizie i testujemy w kontrolowanych warunkach. Troskliwe i staranne podejście do szeroko pojętego procesu produkcji jest podstawą oferty firmy New Nordic.

Wszystkie produkty naszej firmy powstają w Skandynawii, w nowoczesnych fabrykach, posiadających standard farmaceutyczny, zatrudniających doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel.
Zespół New Nordic składa się z ludzi przedsiębiorczych, posiadających międzynarodowe doświadczenie, którzy doceniają zdrowy tryb życia. Firma wzoruje się na wartościach
i tradycjach skandynawskich, wyznaczając sobie jako główny cel osiąganie sukcesów i rozwój osobisty swoich pracowników.

Coraz więcej ludzi na całym świecie zaczyna zdawać sobie sprawę, że naturalne, zdrowe produkty mogą pomóc na długi czas zachować witalność oraz poprawić jakość życia. Dzięki poprawie witalności ludzie starsi są w stanie dłużej korzystać z uroków życia.

New Nordic konsekwentnie dąży do zapewnienia wysokich standardów swoich produktów, zaczynając od procesu uprawy do opakowania na półce aptecznej. Firma stale się rozwija  poszerzając ofertę dostępnych produktów. Dzięki takiej strategii znak firmowy New Nordic, „srebrne drzewko” jest rozpoznawalny jako znak gwarantujący najwyższą  jakość suplementów diety, któremu zaufały miliony ludzi. Produkty z tym znakiem są sprzedawane w ponad 50.000 aptekach na całym świecie.

Pozwól aby New Nordic wskazał ci sposób na osiągnięcie witalności!